Jesteśmy tu dla Ciebie i Twojego zdrowia.

Poznaj naszych specjalistów.

O nas

Myślą przewodnią podczas tworzenia Przestrzeni było stworzenie miejsca pełnego empatii i otwartości. Miejsca, w którym spokój oraz doświadczenie terapeuty pozwalają na efektywną współpracę z pacjentem.

Poznaj naszych specjalistów.

Maciej Radniecki
Fizjoterapeuta
Osteopata

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, mgr fizjoterapii, absolwent Akademii Osteopatii w Poznaniu.

W pracy opiera się na dokładnym, całościowym podejściu do pacjenta, nie omijając żadnego rejonu ciała. Terapia, która wykonuje opiera się głównie na filozofii osteopatycznej, jednakże w razie potrzeby wspiera się innymi podejściami, takimi jak suche igłowanie czy metody powięziowe.

W trakcie specjalizowania się w pracy z pacjentami psychosomatycznymi.

Na co dzień opiekuje się kilkunastoma zawodnikami brazylijskiego jiu jitsu na poziomie międzynarodowym.

Specjalizacje: terapia wisceralna, psychosomatyczna, ortopedia.Umów wizytę

Cezary Baka
Fizjoterapeuta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, fizjoterapeuta wielokrotnego mistrza Polski w hokeju na trawie - WKS Grunwald Poznan.

W codziennej praktyce wykorzystuje narzędzia terapii manualnej koncepcji Maitland, która opiera się na wnikliwym wywiadzie oraz badaniu ruchowym. Dzięki temu, uzyskany obraz kliniczny jest pełny, a terapia efektywna, ponieważ terapeuta pracuje z przyczyną, a nie objawem dysfunkcji.

Swój warsztat pracy uzupełnia o techniki suchego igłowania (akupunktura medyczna), FDM oraz PNF.

Specjalizacje: fizjoterapia pooperacyjna, zespoły przeciążeniowe, terapia blizny.Umów wizytę